شرایط و قوانین اینسرا بازار آنلاین | فروشگاه ساز اینترنتی

قوانین ثبت نام

هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند در این سرا ثبت نام نماید و از خدمات آن استفاده نماید . افراد می توانند هم فروشنده شوند و هم خریدار.

قوانین ثبت فروشگاه

فقط کسانی می توانند در این‌سرا دارای فروشگاه باشند که مجوزات قانونی را اخذ کرده باشند.

حداقل مجوزات قانونی مورد نیاز برای ثبت فروشگاه، پروانه کسب یا پروانه بهره برداری می باشد.

انتشار فروشگاه در این‌سرا منوط به تکمیل و ارسال فرم قرارداد تعهداد فروش بر بستر وب است.

قوانین فروش

مدت زمان تحويل کالا:
به صورت کلی هر فروشگاه ملزم است حداکثر ظرف 7 روز کاری کالای خریداری شده توسط خریدار را در آدرس تعیید شده به او تحویل دهد. لازم به ذکر است با توجه به تنوع روشهای تحویل کالا که البته توسط فروشگاه تعیین و اطلاع رسانی می شود، این زمان می تواند متغیر باشد، ممکن است خریدار زمان تحویل را در تقویم تعیین کرده باشد وبه صورت برنامه ریزی شده مشخص کرده باشد که مطابق ضوابط بازار، فروشنده ملزم به رعایت آن می باشد.

قوانین خرید

نحوه پرداخت وجه
مدلهای پرداخت در اینسرا متنوع است، که فروشندگان برای فروشگاه خود می توانند یک یا چند مدل را فعال نمایند. و خریدار در زمان ثبت سفارش یکی از روشها را انتخاب می کند.
1- پرداخت آنلاین
2- پرداخت در محل
3- پرداخت در فروشگاه
4- پرداخت اعتباری
5- پرداخت اقساط

انتخاب روش حمل و تحویل:
اینسرا شرایطی را فراهم نموده تا هر فروشگاه بتواند روشهای متنوع تحویل و ارسال کالا را فعال نماید و خریدار متناسب با نیاز و شرایط خود بتواند یکی از روشها را انتخاب نماید.
1- ارسال با پیک
2- ارسال با پیک فوری
3- ارسال با باربری
4- ارسال با پست
5- تحویل در محل فروشگاه

قوانین تبلیغ

ریپورتاژ:
هر فروشگاه می تواند در مجله یک یا چند مطلب و مقاله برای معرفی اقلام فروشگاه یا کسب و کار خود ایجاد نماید. هزینه ایجاد این مقاله ها رایگان است و پس از تایید تیم نظارت اینسرا منتشر می شود.

تبلیغات صفحه اول:
اگر فروشنده یا صاحب برندی قصد معرفی کالا و خدمات خود در صفحه نخست را داشته باشد ، درخواست را به تیم پشتیبانی ارسال می نماید تا نسبت به روش پیاده سازی تبلیغ اقدام شود.

قوانین مرجوع کردن کالا

روند مشترک بازار : خریدار می تواند به مدت 7 روز ، کالای خریداری شده را در صورت عدم انطباق آن با شرایط و ویژگیهای اعلامی فروشگاه مرجوع نماید. جهت انجام مرجوعی کافیست تا خریدار از طریق پلهای ارتباطی تعیین شده برای هر فروشگاه درخواست خود را اعلام و نسبت به مرجوع کردن اقدام نماید.
روند فروشگاه: هر فروشگاه می تواند روند اختصاصی خود را جهت بهبود ارائه خدمت مرجوعی در قسمت سوالات رایج یا قوانین فروشگاه اعلام نماید.

نحوه فسخ خدمات - خریداران می توانند پس از ثبت و رزرو فاکتور تا قبل از پرداخت با زدن دکمه لغو ثبت قطعی سفارش خود را لغو نمایند و در صورتی که پرداخت صورت گرفته ، تا قبل از زمان ارسال می توانند ضمن تماس با فروشگاه ، درخواست لغو را صادر نمایند. در صورتی که کالا ارسال شده بود از روند مرجوعی استفاده نمایند.

قوانین استرداد وجه

هر خریدار در زمان ثبت نام ، شماره کارت خود را ثبت می نماید. در صورتی که به هر دلیل کالای خریداری شده به فروشگاه مرجوع شد، طبق ضوابط تعیین شده ، فروشنده ظرف مدت حداکثر 5 روز کاری، وجه مربوط به کالای مرجوعی را باز می گرداند. لازم به ذکر است فروشگاهها به طور غیر متمرکز می توانند روند مرجوعی را برای فروشگاه خود تعیین نمایندکه البته نمی تواند بیشتر از زمان تعریف شده بازار باشد.

اصول حرفه ای در اینسرا

خدمات پس از فروش:
اینسرا نسبت به ارائه خدمات پس از فروش مانند ضمانت ، نصب و راه اندازی هیچ مسئولیتی ندارد مگر درمواردی که به صورت شفاف و با لیبل مشخص اعلام نماید. در صورتی که فروشگاهی در خدمات همراه با محصول خود ارائه خدمات پس از فروش را دارد، مسئولیت آن نیز بر عهده اوست.
البته اینسرا وظیفه نظارتی و پیگیری خود برای تبیین هر چه بهتر خدمات توسط فروشندگان را انجام می دهد.
قوانين و مقررات مربوط به رعايت حريم شخصي،

نحوه پشتیبانی :
کاربران اینسرا (خریداران و فروشندگان) می توانند سوالات خود را از طریق شماره های تماس تعیید شده یا از طریق عضویت در باشگاه و استفاده از پیام رسان اختصاصی بپرسند.

شکایت- نقد- پیشنهاد

نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان
کاربران اینسرا (خریداران و فروشندگان) در صورت نیاز به ثبت شکایت یا ارائه نقد و پیشنهاد می توانند از طریق ارسال نامه به آدرس دفتر مرکزی واحد روابط عمومی و یا ارسال ایمیل به آدرس: info@insara.ir اقدام نمایند.

تنوع در روشهای تحویل
تنوع دسترسی به فروشگاه
خدمات متنوع خرید
تنوع روشهای پرداخت
مدیریت اختصاصی فروشگاهها
مزایای عمومی

تماس با اینسرا بازار آنلاین | فروشگاه ساز اینترنتی

شماره تماس: 03137763088
ایمیل: insaracompany@gmail.com
آدرس: استان: اصفهان، شهرستان : اصفهان، بخش : مرکزی، شهر: اصفهان، محله: فرح آباد، کوچه شهید محمد رضا خدارحمی [40]، بن بست بامشاد، پلاک: پنجاه وهفت، طبقه: 2، ساعات کاری: 9 صبح الی 17 عصر

درحال دریافت سبد خرید...

مقایسه کالا‌های انتخاب شده